Agenda

Groep 8 DNK
10 december 2019 van 10:30 t/m 12:00
10 december van 10:30 t/m 12:00

Find it!

Groep 7 en 8 Dansles
11 december 2019
11 december
Groep 1 t/m 8 Kerst-in
12 december 2019 van 8:30 t/m 14:00
12 december van 8:30 t/m 14:00
Groep 8 Kerstbal
18 december 2019
18 december
Groep 1 t/m 6 Kerstbuffet
19 december 2019
19 december
Kerstvakantie
23 december 2019 t/m 3 januari 2020
23 december t/m 3 januari
MR
16 januari 2020 van 19:00 t/m 20:30
16 januari van 19:00 t/m 20:30
Groep 3 en 4
17 januari 2020
17 januari

Duurzaamheidscentrum: Gaap, een winterslaap

Groep 3 van 09.00 tot 09.30 uur

Groep 4a en 4b van 10.00 tot 10.45 uur

Nationale voorleesdagen
22 januari 2020 t/m 1 februari 2020
22 januari t/m 1 februari
Groep 1 en 2
22 januari 2020
22 januari

Voorleespicknick in DNK

Groep 3 t/m 8
22 januari 2020
22 januari

Voorleesontbijt

Groep 7
23 januari 2020 van 13:30 t/m 14:00
23 januari van 13:30 t/m 14:00

Veldkeishow

Groep 1 t/m 8
29 januari 2020 van 8:30 t/m 14:00
29 januari van 8:30 t/m 14:00

Streetwice

Voorleesfestival
30 januari 2020
30 januari
Groep 7
3 februari 2020 van 11:00 t/m 14:00
3 februari van 11:00 t/m 14:00

Techniek Doen!

Locatie: Penta

Groep 3 en 4
4 februari 2020
4 februari

Toneelpuzzels

Groep 3 en 4
11 februari 2020
11 februari

Toneelpuzzels

Groep 1 en 2
11 februari 2020
11 februari

Digitale verhalen.

Voorjaarsvakantie
17 februari 2020 t/m 21 februari 2020
17 februari t/m 21 februari
Groep 8
24 februari 2020 t/m 28 februari 2020
24 februari t/m 28 februari

VO-adviesgesprekken.

Groep 4a en 4b
26 februari 2020 t/m 8 april 2020
26 februari t/m 8 april

Beestachtig

Rapport
28 februari 2020
28 februari
Oudercontactweek
2 maart 2020 t/m 6 maart 2020
2 maart t/m 6 maart
Informatieavond aanvang groep
2 maart 2020
2 maart
MR
3 maart 2020 van 19:00 t/m 20:30
3 maart van 19:00 t/m 20:30
Groep 3, 4 en 5
3 maart 2020 van 13:00 t/m 14:00
3 maart van 13:00 t/m 14:00

BTO kijkmiddag

Groep 6, 7 en 8
5 maart 2020 van 13:00 t/m 14:00
5 maart van 13:00 t/m 14:00

BTO kijkmiddag

Groep 7 en 8
10 maart 2020
10 maart

Duurzaamheidscentrum: Het onzichtbare zichtbaar

Groep 7 van 09.00 tot 10.00 uur

Groep 8 van 10.30 tot 11.30 uur

Groep 1 en 2
11 maart 2020
11 maart

Juf Julia's jaszakken

Groep 2
12 maart 2020 van 13:30 t/m 14:00
12 maart van 13:30 t/m 14:00

Veldkeishow

School!week
16 maart 2020 t/m 20 maart 2020
16 maart t/m 20 maart
Open dag
18 maart 2020 van 9:00 t/m 12:00
18 maart van 9:00 t/m 12:00
Groep 5
19 maart 2020 van 13:30 t/m 14:00
19 maart van 13:30 t/m 14:00

Veldkeishow

Groep 5 en 6
31 maart 2020
31 maart

Poem Express

Groep 7 en 8
1 april 2020
1 april

Moviemakers

Groep 8
2 april 2020
2 april

Praktisch verkeersexamen

Groep 7 en 8
8 april 2020
8 april

Moviemakers

Groep 4b
9 april 2020 van 13:30 t/m 14:00
9 april van 13:30 t/m 14:00

Veldkeishow

Goede vrijdag en Pasen
10 april 2020 t/m 13 april 2020
10 april t/m 13 april
Groep 5 en 6
14 april 2020
14 april

Poem Express

Groep 8
15 april 2020 t/m 16 april 2020
15 april t/m 16 april

Eindtoets

MR
16 april 2020 van 19:00 t/m 20:30
16 april van 19:00 t/m 20:30
Koningsspelen
17 april 2020
17 april
Groep 7 en 8
22 april 2020
22 april

Moviemakers

Schoolfotograaf
22 april 2020
22 april

Totaalfoto

Schoolfotograaf
23 april 2020
23 april

Portret- en groepsfoto

Meivakantie
27 april 2020 t/m 8 mei 2020
27 april t/m 8 mei
Groep 7
12 mei 2020
12 mei

Asser kinderjury

Avondvierdaagse
12 mei 2020 t/m 15 mei 2020
12 mei t/m 15 mei
Groep 8
12 mei 2020 t/m 14 mei 2020
12 mei t/m 14 mei

Theoretisch verkeersexamen

12, 13 of 14 mei 2020

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.